Vikings 6. Sezon 3. Bölüm HD İzle

Reklamı Geç
Vikings 6.Sezon 3. Bölüm HD Vikings 6.Sezon 4. Bölüm HD
Hata Bildir ×
[wpforms id="6473" title="false" description="false"]
biabet

biabet
Film Bilgileri
1 sene önce eklendi
Vikings 6. Sezon 3. Bölüm HD İzle
izlenme
IMDb: 8.6

Vikings Filmi Konusu

Vikings dizisi, tarihsel bir drama dizisi olarak bilinmektedir. Kanada ve İrlanda ülkelerinde çekimleri gerçekleşmektedir. Vikings 1. sezon ile 3 Mart 2013 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. ABD’nin en ünlü dizi kanalları arasında bulunan History kanalı üzerinden izleyicilerle buluşmuştur. Dizinin yazar koltuğunda Michael Hirst bulunurken, yönetmen koltuğunda ise Johan Renck vardır. Kral Ragnar karakteri ise Vikings dizisinin en önemli karakteridir. Clive Standen, Travis Fimmel, Nathan O’Toole, Gabriel Bryne, Katheryn Winnick, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgard, George Blagdan ve Donal Logue gibi ünlü oyuncuların bulunduğu bir baş yapıt olmuştur. Vikings tarihinin 8. Yüzyıl ile 11. Yüzyıl devirlerine konu olduğu bilinmektedir. Vikings konusu ile sizleri resmen etkileyecektir. Vikings 6. Sezon izle için sitemiz doğru adrestir.

Vikings 6. Sezon’da Floki Var mı?

Vikings Floki karakterinin 6. Sezon’da olup olmayacağı henüz belli olmamış durumdadır. Floki geri dönecek mi? Yabancı dizi izle sitesi olarak bizlerde sizler gibi merakla bekliyoruz. Yeni Vikings bölümü çıktığında ilk önce Floki döndü mü? İzleyiciler tarafından sıkça sorulan bir soru olmuştur. Vikings’ler Ragnar karakterinden sonra en çok sevilen karakterlerden biri olduğu bilinmektedir.

Vikings 6. Sezon Hangi Kanal’da Yayınlanıyor?

Türkiye’de Vikings dizisinin yayıncı kuruluşu hangi kanaldır? DMAX kanalı üzerinden Perşembe günleri saat 11:00’da Vikings yeni bölüm yayınlanır. Ücretli kanal olduğundan Vikings ücretsiz izle için sitemizi takip etmelisiniz. Yeni bölümün yayınlanmasının ardından sizlerle buluşturuyoruz.

Vikings 6. Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Vikings dizisinin 6. sezonu kaç bölümdür? History kanalı tarafından yapılan açıklamaya göre toplam 20 bölümden oluşacaktır. Vikings final sezonu olduğu için beklentiler daha üst noktalara ulaşmıştır. Yeni sezon izlemek için sitemizde herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum