Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı izle (2020)

Filmmodu Filmmodu | FragmanFilmmodu | FULL HDFilmmodu | HD FULLFilmmodu | TEK PARÇA
Hata Bildir ×
[wpforms id="6473" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
1 sene önce eklendi
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı izle (2020)

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı izle, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi izle, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı sinema çekimi izle, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı sansürsüz izle, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı tek part izle.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı

Türk sinema tarihine adını altın harflerle yazdırmayı planlayan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin senaryosu ve yapımcılığı Mehmet Bozdağ tarafından üstlendi. Filmin konusu olarak Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa seferleri Osmanlı’nın en önemli öncü asker birimi olan Akıncılar birliği üzerinden ele alınmaktadır. Balkanlarda yaşanan zulmün önüne geçmek isteyen Fatih Sultan Mehmet’in Sırbistan kralı Lazar’la olan çetin mücadelesi beyaz perdeye aktarılmıştır. Filmin kadrosunda muazzam isimler bulunuyor. Yönetmenliğini Kamil Aydın’ın gerçekleştirdiği filmin oyuncu kadrosunda Emre Kıvılcım, Levent Özdilek, Ece Çeşmioğlu, Ebru Özkan, Serdar Gökhan ve Seray Kaya gibi isimler yer almaktadır.

Filmmodu

Filmin müziği Arslanbek Sultanbekov’dan

Vizyon tarihi olarak 17 Ocak’ta gösterime girmesi planlanan film için geri sayım başladı. Sinemamızın önemli filmlerinden biri olmaya hazırlanan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin geçtiğimiz gün paylaşılan tanıtım filminde ‘’Dombra’’ parçasıyla ülkemizde ve dünyada popülerlik kazanan Arslanbek Sultanbekov’un seslendirdiği Türkler Geliyor parçası kısa süre sarfından seyircilerin beğenisini kazanmayı başardı. Merakla beklenen filmin ne kadar izleyici sayısına ulaşacağı ise şimdiden tartışma konusu oldu.

Filmmodu

film-modu.net ekibi iyi seyirler diler.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 122 Yorum
1 2 3