Dumlupınar: Vatan Sağolsun Filmi İzle

Fragman Filmmodu Tek Parça
Hata Bildir ×
[wpforms id="6473" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
1 sene önce eklendi
Dumlupınar: Vatan Sağolsun Filmi İzle
izlenme
IMDb: 8,5

Dumlupınar: Vatan Sağolsun Yerli Film İzle, Dumlupınar: Vatan Sağolsun Full HD, Dumlupınar Vatan Sağolsun Filmi İzle

Dumlupınar: Vatan Sağolsun Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Can Ulkay’ın yönetmenliğini üstlendiği Dumlupınar: Vatan Sağolsun filmi büyük merakla beklenmektedir. Kadrosunda Ali Atay, İsmail Hacıoğlu, Farah Zeynap Abdullah ve Uğur Güneş gibi ünlü oyuncular bulunacağı açıklanmıştır. Dumlupınar: Vatan Sağolsun fragmanı ise yayınlandı. Filmin 21 Şubat 2020 tarihinde Türkiye’de sinemalarda vizyona girecek filmler arasında bulunduğu belirtilmiştir. Savaş ve tarih filmi konusu ise Dumlupınar denizaltısında yaşamak adına mücadele eden 81 kahramanın hikayesinden oluşur.

Filmmodu

Dumlupınar: Vatan Sağolsun Filminin Konusu Nedir?

Dumlupınar filminin konusu hakkında birçok soru bulunmaktadır. Dumlupınar: Vatan Sağolsun konusu belli olmuştur. Filmin 81 kahramanın hikayesinden oluşacağı ve yönetmenliğini ise Can Ulkay’ın yapacağı duyuruldu. Vatan Sağolsun filminin müziklerini Fahir Atakoğlu üstlenecek.

Dumlupinarfilmihaberleri

Dumlupınar: Vatan Sağolsun Haberleri

Film haberlerine bakıldığında Dumlupınar: Vatan Sağolsun haberleri ile karşılaşabilirsiniz. Yapımcı şirkete geçtiğimiz aylarda Farah Zeynap Abdullah dava açmıştır. Mahkeme tarafından arabulucuya gidilmemesi sebebi ile davanın reddedilmesi karar verildiği gözlemlendi. Davanın değeri 250 bin lira olarak biliniyordu.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum